Pendik Rusça Kursu

pendik rusca kursu

Rusça eğitimde amacımız, öğrencilerin bu dilde temel kavramları öğrenmelerini, farklı kültürleri tanımları dil çeşitliliği ile bireyin gelişimine katkı sağlamaktır.

Rusça, çok geniş bir çoğrafya da konuşulan bir dildir. Türkiye ile Rusya arasındaki ticaret hacminin büyümesi ve vizelerin kalkmasıyla ülkemizde birçok farklı sektörde Rusça bilen insana duyulan ihtiyaçta artmıştır. Uzun yıllar boyunca turizm sektörü için önemli bir dil iken son zamanlarda artan ticaret hacmi ve inşaat sektörünün temsilcilerinin gösterdiği Rusya saha faaliyetleri sayesinde Türkiye’nin en önemli alternatif yabancı dili haline gelmiştir. Rusça sadece ülkemiz için değil, dünya genelindeki gücü sebebiyle tüm dünyada Rusça bilenleri önemli bir konuma taşıma potansiyeline sahiptir. Zengin enerji kaynakları, doğalgaz rezervleri ve diğer pek çok iş hacmi hesaba katıldığında Rusça’nın öneminin azalma ihtimali tahmin edilmiyor.

Her ne kadar politik gelişmelerden dolayı son zamanlarda batı coğrafyası ile olan ilişkileri gerilemiş olsa da bu durumun geçici olduğunu düşünülüyor. Geçtiğimiz yılda Türkiye’ye gelen turist sayısındaki düşüş, ülkenin ihracatındaki azalma ve Rusya’nın para birimi olan Ruble’deki değer kaybı pek çok insanda kısa ve orta vade için soru işaretleri doğurmuş durumda. Ama olaya geniş çerçeveden bakıldığında yani olayın tamamı gözlemlendiğinde hala Dünya’nın sarsılmaz sayılı güçlerinden biri olma özelliğini koruyor ve kaybedecek gibi de değil. Her geçen gün politik ve ekonomik düzelmeler de işin bir başka yüzü.

Yazdıklarımızı özetleyecek olarak dil kurslarımız kapsamında Pendik Rusça Kursu yerini ve önemini koruyor. Kaliteli eğitimimizden faydalanmanız için sizleri davet ediyoruz.

Rusça eğitimimiz alanında uzman yabancı öğretmenler eşliğinde verilmektedir. Kısa süre de iyi derecede Rusça konuşma garantisi veriyoruz.

Rusça eğitimlerimiz grup ve özel ders olarak sizlere sunulmakta. Rusça Programımız 5 ay toplam 120 saatten oluşmaktadır.

Hafta içi Programı

Pazartesi – Çarşamba – Perşembe:  19:00 – 21:00

Hafta sonu Programı

Cumartesi – Pazar:  15:00 – 18:00

Pendik Dil Akademi olarak sizlere Pendik İngilizce Kursu ve Pendik Almanca Kursu Eğitimi de sunmaktayız. İngilizce ve Almanca kurslarımız dışında verdiğimiz diğer eğitimler için sitemizi ziyaret edebilir veya telefonla bizleri arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

//]]>