Pendik İngilizce Kursu

pendik ingilizce kursu

Maximum 10 kişilik sınıflarda yerli ve yabancı hocalar eşliğinde konuşma odaklı programlarımız ile kaliteli eğitim sunmaktayız.  Eğitimlerimiz 6 kurdan oluşmakta: Beginner (başlangıç), Elementary (temel), Pre-İntermediate (orta altı), İntermediate (orta), Upper İntermediate (orta üstü),Advanced (ileri seviye).Genel İngilizce  derslerimizde kaynak olarak “Oxford Universitiy” yanı sıra diğer  kaliteli kaynaklardan da yararlanılmakta ve bunlar kurumumuz tarafından ücretsiz olarak sunulmakta. Derslerde Görsel (Video-Film) ve işitsel (şarkı-Video-CD) yetileri aktive  edecek Yöntem ve Teknikler sayesinde kursiyerler kendilerini daha iyi geliştirebilmekte ve uygulanan Quizler (ara sınav) sayesinde eksik konular tespit edilip bu eksiklikler giderilmektedir.

Kursiyerlerimiz  1 kur eğitimini yaklaşık 8 haftada (2 ay) tamamlarken ekstra derslerimizden  ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler.

Pendik İngilizce Kursu Programları

Hafta içi akşam Programı

Pazartesi – Salı – Perşembe – Cuma: 19:00 – 21:00

Hafta sonu sabah Programı

Cumartesi – Pazar : 10:00 – 13:00

Hafta sonu öğlen Programı

Cumartesi – Pazar : 13:00 – 16:00

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi İngilizce öğrenmek, neredeyse tüm Dünya için geçerli ve bir ömür boyu kullanacağınız bilgi birikimi demektir. Rusya ve bazı Latin Amerika ülkelerinde İngilizce bilen insanlara rastlamak oldukça güç olabiliyor. Turistik gezilerinizde bile adres tarifi, bilet alma gibi işlemlerde oldukça güçlük yaşayabilirsiniz. Bu yüzden Pendik İngilizce Kursu eğitimini Avrupa’nın geneli ve Amerika ile ilgilenen katılımcılarımıza tavsiye ediyoruz genelde. Bunu yanı sıra Türkiye genelinde Üniversite ve liselerde yabancı dil hazırlık eğitimini İngilizce alan öğrencilere, IELTS ve TOEFl gibi sınavlara hazırlanan kişilere ayrıca da ara sınıflarda İngilizce takviyeye ihtiyacı olan öğrencilere Pendik İngilizce Kursu eğitimimizi tavsiye ediyoruz.

İngilizce kursu eğitiminin kritik ve atlanmaması gereken püf noktaları vardır. Sizlere Pendik İngilizce Kursu yazımızın devamında bu püf noktalarından bahsedeceğiz. Yazının dağılmaması ve siz okuyanların dikkat dağınıklığı yaşamaması için anlaşılır yazı yazma tekniklerine uyarak bu püf noktalarını maddeler halinde yazacağız.

Pendik İngilizce Kursu Grup Eğitimi Nasıl Olmalı?

İngilizce kursu eğer grup halinde yürütülüyorsa belli başlı konularda oldukça dikkat edilmelidir. İşte dikkat edilmesi gereken mevzular:

  • Nitelikli Eğitimci
  • Kalabalık Olmayan Sınıf Ortamı
  • Sınıfta Her Türlü Fikir ve Sorunun Paylaşımına Uygun Durum

Yukarıda 3 madde halinde yazdığımız konular başarılı bir sınıf eğitimi için oldukça önemlidir. Nitelikli eğitimci konusunda her dil kursu gibi bizler de oldukça iddialıyız. Eğitimcilerimiz güvenmediğimiz takdirde “dil kursu” konusunda hizmet vermeyi sürdürmemiz mümkün değildir. Ama bizler Pendik Dil Akademi olarak Pendik İngilizce Kursu da dahil olmak üzere hizmet verdiğimiz tüm branşlarda eğitimcilerimize güveniyoruz.

Sınıf mevcudu eğitimin kalitesini belirleyen en önemli parametrelerden biridir. İstediğiniz kadar kaliteli eğitimcilerle çalışırsanız çalışın eğer sınıf olması gerekenden fazla ise eğitimcinin dersler sırasında harcadığı çabanın karşılığını almak pek mümkün olmayacaktır. Sınıf mevcudunun sınıfın büyüklüğüyle de alakası yoktur. Bize göre dil kursunun sınıf eğitimi kısmında başarılı bir şekilde yürütülmesi için sınıfta en fazla 10 öğrenci bulunmalıdır. Yapılan uluslararası araştırmalar ve eğitimcileri yabancı dil kurslarında eğitimcinin kursiyerlerin anlamadıkları noktaları tatmin edici bir şekilde açıklaması için sınıfın en fazla 10-15 kişi olması gerekir. Pendik Dil Akademi olarak ise açtığımız sınıflarda bizler alt sınır olan 10 kişi çıtasını baz alıyoruz.

Sınıf eğitiminin kusursuz bir şekilde devam edebilmesi için sınıftaki katılımcıların kendilerini mutlaka ve mutlaka özgür hissetmeleri gerekmektedir. Eğer kursiyerlerden bir tanesi bile aklındaki soruyu sormakta çekinirse veya eğitimin gidişatıyla ilgili rahatsızlıklarını dillendiremezse kursun devamında ve katılımcıların bilgiye nitelikli bir şekilde erişmesinde büyük problemler ortaya çıkabilir. Kuşkusuz sınıf içi dengeyi sağlamakta eğitimcinin rolü çok büyük. Eğitmen her bir öğrencinin karakterini analiz etmeli ve aklındakileri paylaşmaya onları teşvik etmelidir.

İşte yukarıda belirttiğimiz püf noktalarına ve daha fazlasına uyarak sizlere dil kursu eğitimi sunmaktayız.

Pendik İngilizce Kursu Fiyatları

Her dil kursu eğitimimiz için kurlara göre belirlenmiş fiyatlarımız mevcuttur. Fakat doğru ve müşteri odaklı bir hizmet verebilmemiz için kurs merkezimize gelerek nasıl ve ne kadar uzunlukta bir eğitim almayı planladığınızı, ödeme yönteminizi haftanın hangi günleri kurslarımızdan yararlanmak istediğinizi belirtmeniz sizlere daha sağlıklı bir ödeme planı çıkarmamız açısından çok yayarlı olacaktır. Kurs fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için sizleri adresimize bekliyoruz. Pendik İngilizce Kursu yazımızın başında da belirttiğimiz gibi kur fiyatlarımız sabit. Ama eğitim planı, ne kadar süreyle kursiyerin eğitim göreceği, nasıl ödeme yapacağı gibi etkenler ödeme planlarında değişiklik göstermektedir. Ön bilgi için bize e-mail atmanızı ya da aramanızı istiyoruz. Kapsamlı bilgi için ise kurslarımı yürüttüğümüz adresimize bekleriz.

Pendik İngilizce Kursu Ne Zaman Gerekli?

Pendik İngilizce Kursu çok fazla durum için gerekli olabilen bir eğitimdir. Lise ve orta okulda eğitim gören öğrencilerin derslerine takviye, Üniversite’de eğitim görecek öğrencilerin hazırlık sınıflarına yardımcı olmak ya da hazırlık sınıfını direk atlamalarını sağlamak bu kurslara başvurmak için sıkça karşılaştığımız durumlardır. Tüm bunların yanı sıra yine lisans ve yüksek lisans düzeyinde IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlanan öğrencilerin de ihtiyaç duyduğu bir eğitimdir. Üniversite eğitimiyle paralel olarak Work And Travel ve Erasmus programlarına katılacak öğrenciler de çeşitli seviyelerde Pendik İngilizce Kursu eğitimine ihtiyaç duyabilirler.

IELTS, TOEFL, Üniversite hazırlık gibi seviyeler için ise tavsiye ettiğimiz kurslarımız İngilizce kurslarımızdır.

 

//]]>